Sestā vēstule

Nedēļas laikā Atmodas darbinieku sarakstu papildināja par desmit dalībniekiem. Mājas lapās drustutautskola.lv un piltinkalns.lv var iepazīties ar visu piefiksēto dalībnieku vārdiem un uzvārdiem (sameklēt savu!). No visiem uzrunātiem atsaukušies 25%, kas ir gana liels skaitlis. Ja kāds vēl nav pieteicies, un to gribētu izdarīt, tad dariet to, jo nākošo nedēļu būtu jāorganizē pirmā kopā nākšana. Ir jāredz kopskaits. Pieteikušies saņems vēstuli ar tikšanās vietas norādi un apspriežamiem jautājumiem (daži jau ir izskanējuši).
 
Cita informācija par talku Piltiņkalnā. Šogad savlaicīgi izsludinām talku, jo daudz darāmā. Tā iecerēta 2.maijā. Sīkāk par to var izlasīt piltinkalns.lv. Tur ir norādes par laikiem, darbiem, kontaktiem.
 
Mājas lapā drustutautskola.lv ir ieliktas bildes jaunās tautskolas ēkas projektam. Tur ieraudzīsiet ēkas maketu. Atkārtošos, ja teikšu, ka tautskolas ēka ir iecerēta tieši tāda, kāds ir tautskolas vārda saturs: tā būs vienlaicīgi vieta, kurā mēs mācamies no tautas un mācam tautu. Tās centā izvietota meditācijas telpa, bet pa perimetru nodarbību telpas - tātad tautskola jaunā ēka vienlaicīgi būs svētnams un reizē, kā skola, kā skola nelielam bērnu pulciņam (ap 36), bet pieaugušajiem kā vieta garīgajai izaugsmei ar iespēju nākotnē paplašināties
 
Es vēlreiz pateicos tiem, kuri ir ziedojuši jaunās tautskolas projekta īstenošanai, bet vienlaicīgi arī lūdzu turpināt ziedošanu. Lai tad tautskola arī top par tautas līdzekļiem būvēta! Jebkura naudas summa ir ļoti svarīga – pat tie 10 EUR, kurus dažs ir ziedojis! Pat no nelielām, bet pietiekami daudzām mazām naudiņām top liela nauda. Ziedotāju saraksts rodams mājas lapā drustutautskola.lv.
Pašreiz ziedotā naudiņa netiek tērēta – uzkrājam to, lai lielais darbs uz priekšu tiek! Jo ātrāk savāksim, jo ātrāk varēsi darbu veikt. Tie darbiņi, kas jau padarīti, tiek veikti uz entuziasma pamatiem un tautskolas iekšējiem uzkrājumiem, kuri nav saistīti ar ziedojumiem.
Ojārs