Iepazīsim viens otru

Anastasija Aleksejeva-Korta <a.nastasija@yahoo.com>

Kādus divus gadus sevi pieskaitu pie tiem, kas pamodās un arī aktīvi darbojos savā garīgajā izaugsmē. 
Praktizēju gan kopīgās meditācijas, gan vienatnes darbu.
Visupirms strādāju ar sevi un tīru no sevis ārā nolemtību, bailes, nedrošību, šaubas un citas nevajadzīgas enerģijas.
Ikdienā cenšos dzīvot ar prieku, mīlestību un atbildību par visu, kas ap mani notiek.
Meditācijas izvēlos no Garīgo skolotāju klāsta, kas tiek piedāvātas un var aplūkot šeit:
Мировой Ченнелинг: духовные сообщения / World Channeling: divine messages   - šo žurnālu lasu jau divus gadus un tik tīru, tik patiesu informāciju un tik labas meditācijas nekur citur neesmu redzējusi.
Esmu pabeigusi arī Reiki kursus un pavisam nesen apguvu Ra-Sheeba enerģijas. RA-Sheeba ir universālā kosmiskā dziedinošā enerģija, kas darbojas caur dziedāšanu-rezonansi. Vairāk par Ra-sheeba:

______________________________________________________________________

Agnese Irbe <agnese@annahouse.lv>
Es pati strādāju Pokaiņos diezgan daudz un vasarā mēs tur rīkosim Gaismas darbinieku sanāksmi no dažādām valstīm ar mērķi strādāt un palīdzēt mums un planētai augšupcelšanās procesā. Latvija ir svarīga vieta planētas režģī un tāpēc arī šeit sabrauks meisteri un pastrādās. Šobrīd šeit Latvijā ir daudz meistaru iemiesojušies no seniem laikiem, no Druīdu laikiem,  un nebūt tie visi nav latvieši, bet visi vienā solī strādājam uz augšupeju. Tāpēc esot šeit Latvijā, mēs nevaram neko nedarīt mūsu visu labā un evolūcijas labā.

______________________________________________________________________

Janis Ievins janis9999@gmail.com
Kā jau teicu, garīgā atmoda ir tas, ar ko gan pats esmu darbojies jau no 90.tajiem, un no 2010. sāku ar apgūto un pieredzēto dalīties arī ar citiem vadot dažādus seminārus, darbnīcas, šad tad kādu rakstu uzrakstot. Līdz ar to apkārt ir tāda domubiedru grupiņa, ar kuriem kopā darbojamies un ejam arī plašāk. Ar baltu dzīves ziņu saistītās aktivitātēs mēs darbojamies arī "baltu saime "Saules ceļš". Piedalmies pa brīdim kādos pilskalnu svētkos, gadskārtu svētkos, pēdējais kopuznāciens bija rudens saulgriežos vadījām uguns rituālu Pokaiņos, pirms tam vasaras saulstāvjos Turaidā (varbūt, ka kāda publiskā atpazīstamība). Vienu brīdi rīkojām lekcijas ar A.Kavaci par viņa baltu senvēstures interpretāciju. Katru mēnesi notiek dainu kopdziedāšana (tiem, kuri domā, ka viņi nevar padziedāt:)) Jūrmalā, ar tādu gaišu enerģētisko ievirzi...
Jā, un tā doma, ka garīgā atmoda jānes plašumā, tā ir pamatā tam, ka ir lietas, ko cenšamies darīt publiskajā telpā. Iepriekš vairāk koncentrējāmies uz darbošanos domubiedru grupiņās, kas gan turpinās arī tagad.
 
Trešās atmodas projekta doma uzrunā pavisam tieši - jo dzīvojam ar to, ka tā jārosina plaši nu jau vismaz kādu gadu. Doma ir nobriedusi un prasās izpausties fiziskajā plānā. Un šķiet, ka līdzīgi domājošu ir gana daudz.
 Kādu iespaidu par mūsu aktivitātēm varbūt var gūt no:
https://www.facebook.com/groups/SaulesTemplis/ - tas ir viens no virzieniem - Atmodas mācība (arvien vairāk adaptējas baltu tradīcijai un domāšanai)
http://sidrabvejs.blogspot.com/ - vēl viens virziens - zintniecība/šamanisms, kur ejot cauri šiem apmācību kursam, cilvēks kļūst enerģētiski tīrāks, iemācās dzīvi tvert "dvēseles acīm" - garīgā attīstība
http://gaismasdarbinieki.blogspot.com/ - agrāk vairāk bija gaismas ziņu portāls, tagad vairāk kā "modinātājs" un informācijas sniedzējs, lai rosinātu izpratni un apzināšanos, kas tad pasaulē un apkārt īsti notiek...
___________________________________________________________________
Baiba Mennika menikab@inbox.lv

Un liels paldies par iedvesmu mūsu "Varavīksnes putnam". Esam laimīgi ar Dieva Svētību paaugušies, un tieši gatavojos drīzumā "izlidot pasaulē" no mūsu ligzdas. Tagad darbojamies, lai tiktu plašākās telpās, un ļoti ceru, ka tuvākajos mēnešos tas izdosies. Tad arī ar lielu prieku iesaistīsimies kopīgajos notikumos un varēsim uzņemt arī ciemiņus pie mums tāpat un uz dažādiem jaukiem notikumiem. Tā kā, ja ir kāda informācija, lūdzu, sūti man un es pārsūtīšu tālāk, un pamazām ieiesim lielajā skaistajā apritē kopīga mērķa īstenošanai.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Inita Ozola Inita@carnikava.com

 Paldies par uzaicinājumu!

Uz sadarbību!

 

Dzintra Ilisko dzintra.ilisko@du.lv

Paldies Ojār!

Uz sadarbību!

Dzintra

 

Jānis Filks jkfilks@ml.lv

Jā piedalīšos!!  Par dalīšanos, vai varam palaist Facebookā, jo tas ir man plašākais tīkls?

Jānis

 

Guntis Veiskats info@laimesskola.lv

Interesants projekts. Man arī ir ar ko padalīties!

 

Inara Kalnina inara.k@ml.lv

Labdien,Ojār! Mīlestības un saskaņas pilnu nākamo gadu!  Ne jau zelta zivtiņa piepildīs mūsu vēlmes, bet gan mēs paši varam darīt daudz! Ļoti atbalstāma Tava ideja! Uz sadarbību!

Patiesā sirsnībā,

 

Baiba Baika <baika.baiba@gmail.com>

Mazliet novēlots 'JĀ'. Jaunā gada pirmās dienas neskatījos e-pastus. Es dzīvoju Vācijā. Ceru, ka no šejienes varēšu ko aktīvi darīt.

 

Ginta Cīrule <ginta.cirule9@inbox.lv>

Labdien!
Labprāt saņemtu no jums  info uz savu e-pastu par Trešo atmodu.
Ar cieņu

 

Agnese Irbe <agnese@annahouse.lv>

Labdien, Ojār,

 Paldies par šādu projektu! Man ir liels prieks, ka mēs sarosāmies!

Es esmu tikai par.

Es pati strādāju Pokaiņos diezgan daudz un vasarā mēs tur rīkosim Gaismas darbinieku sanāksmi no dažādām valstīm ar mērķi strādāt un palīdzēt mums un planētai augšupcelšanās procesā. Latvija ir svarīga vieta planētas režģī un tāpēc arī šeit sabrauks meisteri un pastrādās. Šobrīd šeit Latvijā ir daudz meistaru iemiesojušies no seniem laikiem, no Druīdu laikiem,  un nebūt tie visi nav latvieši, bet visi vienā solī strādājam uz augšupeju. Tāpēc esot šeit Latvijā, mēs nevaram neko nedarīt mūsu visu labā un evolūcijas labā.

Es ar prieku piedalos!

Ar cieņu,

 

Janis Kleperis <janis.kleperis@h2lv.eu>

Paldies, Ojār, ka klusējošos vēl neatraidi. Esmu par, tikai vēl saslēgts ikdienas rūpēs (man ir ģimene, mana stiprā puse, un tad arī vājā puse - laboratorija, 12 cilvēki, par ko jārūpējas un jāmeklē nauda izdzīvošanai. Iespējams, tas netraucē garīgi attīrīties, jo uz to mani mudina viens no maniem darbiniekiem, uzticīgais Laimonis Jēkabsons.

Tavus aicinājumus pārsūtu visiem Budēļiem, pagājušo svētdienu tikāmies pie Lejiņiem (kopā 14 bijām), kur dalīju izdrukātos Aicinājumus. Nezinu, vai kāds atsaucies.

Bet es gribu būt ar tevi.

Lai jauks un skaists un radošs, arī ar veselību un spēku pilns jaunais gads!

Patiesā cieņā,

Jānis

 

Iluta Pavezska <iluta.p@inbox.lv>

Labdien!


Caur pārsūtītajām vēstulēm līdz manīm arīdzan nonāca Jūsu aicinājums piedalīties un atbalstīt Trešās Atmodas projektu. Tā kā es darbojos arī Starptautiskās sabiedriskās kustības "Par Tikumību!" Latvijas reģionālajā grupā, tad uzreiz padevu ziņu arī visiem mums. Jā, protams, mēs atbalstām! Un ļoti priecājamies par šo iniciatīvu, jo, skaļi neko nesakot, tomēr sirdīs visi gaidījām, kad kaut kas tāds kaut kur sāksies un kāds pados startu..
Paldies Jums!
Divos vārdos par mums: esam starptautiska kustība, kuras centrs un aizsākums ir Krievijā (www.z-n.center), pag.gada augustā mēs dibinājām savu Latvijas reģionālo grupu, lai veiksmīgāk realizētu tikumības, augstas ētikas un tīras morāles principu atdzimšanu sabiedrībā. Uzskatām, ka visas mūsdienu sabiedrības ekonomiskās, militārās, veselības u.c. problēmas sakņojas tikai un vienīgi mūžseno cilvēces pamatvērtību degradēšanā un izskaušanā, līdz ar ko šobrīd nav nekā aktuālāka par tikumības normu atjaunošanu. 
Esam izstrādājuši Augstas Tikumības Doktrīnu, kā arī Dalībnieka kodeksu, pēc kā arī darbojamies un uz kā principiem aicinām visus atbalstīt mūsu iniciatīvu. Vairāk: 
www.tikumiba.net. Tāpat esam Draugos un Facebook zem kustības nosaukuma "Par Tikumību!"
Gaidīsim turpmākas ziņas par projekta Trešā Atmoda gaitu! Info var sūtīt gan uz manu personīgo meilu, gan uz kustības e-pastu: 
tikumiba@gmail.com

Ar Dievpalīgu!

 

Dace Mieriņa <dacem27@inbox.lv>

Paldies, Tev, Ojār par iniciatīvu un nerimstošo sparu. Es priecājos par iespēju ņemt dalību šajā projektā. Kaut arī mans garīgās attīstības ceļš ir ar savu nokrāsu, bet mērķis un atziņas ļoti sasaucas ar Tevis rakstīto. Brīnišķīgi!

Ar sirsnīgiem sveicieniem,
Dace

 

Jana Strogonova <jana.strogonova@gmail.com

Labrīt, Ojār!

 

Paldies par uzaicinājumu piedalīties kopīgā Trešā Atmodā! Paldies, ka esat un esat uzņēmies uzsākt šādu lielu kustību. Esmu gatava (savu iespēju un laika robežās) palīdzēt ar praktiskām lietām.

Mana māsa, kura dzīvo Lietuvā, arī vēlas pievienoties dalībniekiem: Aiva Vaivariene (aiva@ngc.lt). Viņa ir naturālās/holistiskās medicīnas ārsts un mājas lapa www.ngc.lt

 

Par mani – mājmācībā audzinu savus 3 bērnus, mācos Pirts skolā, mācos izprast latvisko dzīvesziņu un dzīvot pēc Saules rita. Veidosim savu dzimtas mājvietu (Limbažu novadā) balstītu uz latvisko dzīvesziņu, permakultūras pamatiem un Anastasijas (no V. Megrē grāmatām „Skanošie Krievijas ciedri”) idejām. Sadarbojos ar „Dzīvotprieku” (Inesi un Madi), kas organizē konferenci „Baltu sakrālais mantojums”, un kopīgiem spēkiem strādājam pie latviskās dzīvesziņas popularizēšanas.

 Lai mums kopīgi izdodas!

 Spēku un izturību vēlot,

Jana

 

Madara Bunte <ppeach@inbox.lv

Sveiks, Ojār,

Paldies par šo vēstuli un dižo nodomu! Es lecu ar Tevi kopā šajā! Mana ikdiena ir jau veltīta šim kopš 2009. gada. Ikdienā praktizēju meditāciju un karma jogu (nesavtīga kalpošna dievišķajam), kā arī paturu savā apziņā primāro savu nodomu, kas ir nākt no savas sirds un Mīlestības, dalīties ar to un būt tās izpausme caur manām domām, darbībām, vārdiem. Es vienmēr vēroju, kas nāk no manas mutes laukā. Vārdiem ir liels spēks! Mans nodoms ir dziedēt pasauli un tās iemītniekus ar savām dabiskajām dziednices īpašībām, lai gan šo dziedināšanu es pati kā "es" to nedaru, bet gan caur mani plūst Mīlestības enerģija ar ko es dalos. Jau kopš pusaudzes gadiem (pašlaik man 25) manī bija šī vēlme dziedēt pasauli un atvest pārmaiņas mūsu valstij, pasaulei. Vecgada naktī es saņēmu ziņu kā mēs ikviens varam palīdzēt mūsu mīļajai planētai zemei. Pievienošu zemāk aprakstu, ja jūties iedvesmots, lūdzu, pievienojos. Savā profilā draugos.lv es dalos ar savām atziņām un informačiju ko saņemu, meditācijām. aicinu rosināt pārmaiņas savā vidē. Šī ir mana dzīve, mana ikdiena un es mīlu to darīt, man patīk dalīties ar šīm zināšanām. 

Mīļie, draugi,

  Nodosimies kopīgi meditācijai, lai dziedētu mūsu mājas - Zemi un visus tās iemītniekus. Tas aizņems tikai pāris minūtes dienā, bet radīs neizmērojamu atšķirību. 

  Ieejot dziļā meditācijā vecgada naktī, es redzēju kā ikviens no mums var palīdzēt. Lai to izdarītu, iekārtojies ērti, tā, lai Tavs mugurkauls ir taisns un enerģija var brīvi plūst, var arī guļus, vislabāk tur, kur Tevi neviens netraucēs. Aizver acis un pievērsies savai elpai, sajūti kā cilājas Tavs krūškurvis, kā gaiss ieplūst Tavā vēderā un piepilda to un lēnām izelpo. Pievērs uzmanību skaņai, ko rada gaiss, kad tas ieplūst Tavā ķermenī un izplūst no tā un tagad redzi Zemeslodi kosmosā un ieskauj to savās plaukstās vai samīļo to ar visu savu ķermeni, kā apskautu kādu Tev ļoti tuvu, mīļu draudu un sūti tai gaiši baltu gaismu. Piepildi to visu ar šo gaismu, sajūti kā šī gaisma ieplūst ikvienā cilvēka, dzīvniekā un augā, kas mīt uz Zemes. Sajūti kā Tava sirds atveras un izplešas un sniedz mīlestību. Turpini šo veikt ~ 5 min vai tik cik Tev ir laiks to darīt. Pēc tam atgriezies pie savas elpas un ķermeņa. Tagad vari lēnām atvērt acis un pateikties sev par padarīto darbiņu.

Paldies jums!

 

Ar mīlestību
Madara